Модель «чохол»

Модель «чохол»

Власне назва цієї коробки свідчить про те, що йдеться про конструктив упаковки, яка не повністю закриває упакований предмет – з одного боку (а іноді і з двох боків) ця коробочка залишає вміст відкритим. У більшості випадків при виготовленні коробка «чохол» додатково забезпечується напівкруглою висічкою в тому місці, де буде відкрита сторона коробочки. Це не тільки відкриває вміст, а й дозволяє легко дістати його з упаковки. Читати більше...

Крім того, така декоративна висічка гармонійно вписується в будь-який дизайн. Коробочка «чохол» може бути різних розмірів, проте зазвичай її товщина не перевищує кількох сантиметрів. У таку коробочку можна упаковувати СД диски, подарункові сертифікати, пластикові картки, запрошення, невеликі книжкові видання та ін.

Коробка «чохол» зазвичай служить як вторинна упаковка. Тобто сам продукт може бути упакований у власну упаковку, а на додатковій упаковці у вигляді футляра можна розмістити інформацію про захід, продукт, автора, виробника та ін.

Найголовніше в такій упаковці – відносно низька вартість її виробництва. Вона складається з однієї викрійки та декількох простих точок склейки, що дозволяє економити на матеріалі. Нічого складного немає і в процесі складання коробочки «чохол»: для цього їй досить надати потрібну форму, використовуючи позначені біговкою відповідні лінії згину.

У більшості випадків упаковка «чохол» запечатується тільки з одного боку, оскільки внутрішня частина практично не використовується для нанесення текстової інформації. Для підвищення декоративних властивостей такої упаковки іноді її запечатують всередині в один фоновий колір.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «чохол» або купити зі складу готову упаковку можна у нас.

Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в