Модель «дно з бортами»

Модель «дно з бортами»

Коробка «дно з бортами» є аналогом коробки «кришка дно» або коробка «взуттєва». Виготовлення коробки з дном, обладнаним бортами, потребує більше матеріалу. Це незначним чином збільшує вартість такої упаковки, зате ви точно отримаєте бажаний ефект від конструктиву. У таких коробочках зазвичай продають солодощі, гаджети та інші крихкі, але важкі товари. Конструктив коробочки «дно з бортами» має жорсткий каркас, який запобігає заломам і деформації коробки. Також подвійні борти цієї упаковки вже є ложементом, що дозволить розмістити ваш товар з комфортом і надійно фіксувати його всередині коробки. Читати більше...

Замовити виробництво коробки «кришка дно з бортами» можна у нас в офісі (м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4) або віддалено електронною поштою. Для кращого розуміння ваших потреб при виготовленні коробки «дно з бортами» детально пропишіть вхідні дані для виготовлення потрібної упаковки: тираж, матеріал, наявність оздоблювальних технологій (тиснення, конгрев, вибірковий лак та ін.), розміри за висотою, шириною та глибиною. Якщо ви вже маєте макет для друку, обов’язково перешліть і його. Менеджери зможуть підказати тип друку, який найкраще пасуватиме саме вашій упаковці.

Серед інших назв цієї коробочки, що трапляються на просторах Інтернет, можна виділити такі: коробочка з подвійним дном, коробка піддон, коробка з подвійними бортами.

Незалежно від назви коробочки, ми завжди готові уважно вислухати замовника та виготовити необхідну упаковку з картону відповідно до вимог. Крім того, в процесі виготовлення упаковки «коробка дно з бортами» менеджери завжди підкажуть оптимальний варіант вирішення поставлених завдань.

У PRO100BOX над кожним замовленням працюють і менеджер, і конструктор, який не тільки перевірить готовий конструктив від замовника, але й за необхідності запропонує оптимальне рішення. Іноді, змінивши незначний параметр, ви зможете отримати нижчу вартість для партії коробочок і/або надійнішу конструкцію упаковки.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в