Модель «мішечок»

Модель «мішечок»

Коробка під назвою мішечок, своєю конструкцією дійсно нагадує мішечок.

Цей конструктив виправданий для фасування сипучих матеріалів або продукції. Це може бути чай, кава, спеції, сухофрукти, супер фуд і багато іншого. Конструкція коробочки мішечок дозволяє щільно фіксувати вміст і не допустити розсипання, навіть при аварійному падінні. Читати більше...

Коробочка мішечок складається з однієї викрійки. Тут цілих три точки склеювання і обмежений простір для нанесення брендування. Ця коробочка чимось нагадує коробку з клапанами, але відрізняється більш цікавим зовнішнім дизайном.

Виробництво коробки мішечка виходить трохи дорожче, на відміну від свого прототипу, коробки з клапанами.

Замовити виготовлення коробочки з клапанами абсолютно не складно. Для цього нам необхідно розуміти три основних параметри: висоту, глибину і шину виробу.

Перед запуском тиражу ми виготовимо для вас тестовий зразок коробочки мішечка, щоб ви змогли переконатися в тому, що розміри упаковки підходять під ваші завдання. Будьте готові до того, що тестова коробочка буде менш якісною, так як вирізатися вона буде на плоттері, а не висікатися на тигелі. Також тестовий зразок буде без нанесення, але з картону потрібної щільності, яка буде використовуватися у виробництві.

Крім тестового зразка коробочки ми можемо за додаткову оплату запропонувати вам послугу офсетної кольоропроби, для того щоб побачити реальну передачу кольору на обраному вами картоні.

Після того як ви переконалися що коробочка мішечок повністю відповідає вашим очікуванням, ми запускаємо її у виробництво і всього за 10 робочих днів ви отримаєте проклеєний тираж коробочок.

В нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з печаткою.

Виготовити під замовлення коробку "мішечок" або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в