Модель «бонбоньєрки»

Модель «бонбоньєрки»

Окрема група невеликої святкової упаковки має назву «Бонбоньєрки». Ми винесли коробки для бонбоньєрок в окремий розділ, незважаючи на різноманітність їх форм і кольорів. Читати більше...

Головною відмінністю цієї упаковки є порівняно малий розмір. За нашими спостереженнями, розмір коробочок бонбоньєрок рідко перевищує 100 мм за висотою, глибиною або шириною. Коробочку бонбоньєрки може бути виготовлено з крейдованого або дизайнерського картону. Вона може бути прикрашена атласними стрічками, декоративними аплікаціями та іншими елементами декупажу.

Якщо ви хочете купити готові коробочки «бонбоньєрки», ми пропонуємо вам цілий модельний ряд упаковки для весільних заходів, розроблений нашими дизайнерами і конструкторами. Заходьте в наш інтернет-магазин і замовляйте коробочки «бонбоньєрки» у нас у PRO100BOX!

Якщо у вас корпоративний захід або вам потрібен власний дизайн коробочок бонбоньєрок, ми виконаємо ваше замовлення на виготовлення упаковки будь-яким тиражем, починаючи від 100 одиниць.

Ми можемо забрендувати вподобану коробочку або розробити потрібну вам форму коробочки бонбоньєрки. Для цього нам необхідні такі дані: розмір, зображення та опис конструктивних особливостей. Наприклад, замовник може попросити зробити на вершині коробочки певний механізм, що її замикає, у формі сердець, птахів, квітів тощо.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «бонбоньєрка» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в