Модель «пенал з єврослотом»

Модель «пенал з єврослотом»

Не знаєте де замовити виготовлення коробочок з європідвісом або єврослотом? Ми – профі в цій справі!

Для початку спробуймо визначитись як виглядає цей конструктив картонної упаковки, і для чого він потрібен. Читати більше...

Ця модель коробочки вельми зручна для розміщення в торговельних залах і точках продажів. Спеціальна фігурна висічка, єврослот, призначена для підвішування коробочки на спеціальні рекламні стойки або гачки.

Товар в такій упаковці легко проглядається, і його легко вилучити з вітрини. Власне вітрина може бути розташована на різному рівні за висотою.

При виготовленні коробки «пенал з єврослотом» хоча й використовується одна викрійка, однак через додатковий елемент з європідвісом ця модель трохи більш витратна, ніж, наприклад, коробка з клапанами.

Вона постачається в проклеєному, але не складеному вигляді. Збирати таку коробку доволі легко – потрібно надати їй об’єм відповідно до ліній згинів та зафіксувати кришку і дно в закритому стані. Елемент з європідвісом виступає як продовження однієї зі сторін коробки з лінією згину, за якою його необхідно зігнути, поєднавши віконця висічки.

Такі коробочки є популярними для пакування комплектуючих для мобільних телефонів (зарядок, навушників, скла, захисних плівок тощо), дитячих товарів (конструкторів, пазлів, головоломок), а також медикаментів.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитись приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «пенал з єврослотом» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в