Модель «кришка»

Модель «кришка»

Форма коробочки елемент «кришка».

Верхня форма коробочки під назвою «кришка дно», «телескоп» або «взуттєва» у нашому каталозі значиться під назвою «кришка». На сьогодні ми маємо колекцію з більш ніж 20 штанцформ цієї викрійки. Читати більше...

Викрійку для коробочки «кришка» можна замовити як окремо, так і в парі з нижнім елементом «дно».

Оскільки перелік ідей щодо використання викрійки «кришка» окремо від дна досить обмежений, пропонуємо вам замовити виготовлення цільної коробочки «телескоп». Коробочку з друком і без нього за конструкцією «кришка дно» можна застосовувати для упаковки практично будь-яких товарів і продуктів, за винятком хіба що харчової лінійки. Плануючи упаковку з картону для продуктів харчування, ми рекомендуємо використовувати спеціальний захисний шар – ламінацію.

Цей прозорий захист може значно продовжити термін служби упаковки і/або вдосконалити її зовнішній вигляд. Картонні коробочки можна заламінувати матовою або глянсовою плівкою. Також є й дорожчі матеріали з імітацією під різні текстури – льон, оксамит, тканину, пісок та ін.

Замовити й виготовити коробочку «кришка дно» з друком можна у нас, у виробничої компанії PRO100BOX.

Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс за адресою бульвар Вацлава Гавела, 4, і ми допоможемо підібрати вам упаковку, яка відповідатиме усім вашим вимогам.

Також у нас в офісі й на сайті можна подивитися безліч прикладів уже готових коробочок з різними видами друку, післядрукарської обробки, поєднання різних матеріалів та інших цікавих дизайнерських ідей, втілених у життя за участі наших фахівців.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «кришка дно» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в