Модель «з клапанами»

Модель «з клапанами»

Топова модель пакувальних коробочок, відома кожному споживачу, у нас шанобливо називається «коробочка з клапанами». На перший погляд, за цією назвою складно уявити вигляд упаковки, однак нічого складного тут немає. Коробочка з клапанами буває двох форм – прямокутної або кубічної. Вона закривається за допомогою трьох або чотирьох клапанів. Їх форма може бути різною, а залежатиме вона від розміру власне коробочки та розташування кришки. Читати більше...

Основа коробочки з клапанами, її дно, також закривається й фіксується трьома або чотирма клапанами. Цей механізм у народі називають «ластівчин хвіст», або «самозбірне дно».

Виготовлення коробочки з клапанами є доволі економічним процесом. Такі коробочки складаються з однієї викрійки і мають одну точку склейки. Їх просто зберігати і швидко збирати. Навіть якщо ви робите це вперше, ви не потребуватимете відео-інструкції.

Для того щоб зробити замовлення коробочки з клапанами, необхідно знати параметри сторін по ширині, глибині та висоті.

Коробочки з клапанами є універсальними. В них пакують парфумерію, продукти харчування (каші, чай, каву), медикаменти, сувеніри, шкіргалантерею тощо.

Якщо вам необхідно виготовити тираж коробочок з клапанами в Києві, пропонуємо заїхати до нас в офіс за адресою бульвар Вацлава Гавела, 4 (корпус 1, поверх 1).

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком. Виготовити під замовлення коробку «з клапанами» або купити готову упаковку зі складу можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в