Модель «будиночок з ручками»

Модель «будиночок з ручками»

Модель коробки «будиночок з ручками» має практично одне призначення. Ця коробочка створена під солодощі. В таку картонну коробочку можна упакувати цукерки або печиво. Читати більше...

Коробочка «будиночок з ручками» виготовляється в достатньо обмеженій кількості розмірів. Це пов’язано з тим, що вміст такої коробочки, скоріш за все, розсипчастий, і вільно змінює свою форму. Тому в нашій базі є класичні розміри коробочки під назвою «будиночок з ручками», в яку можна упакувати близько півкілограма солодощів.

Ця модель упаковки буде твердо стояти на полицях у магазинах, а за допомогою ручки її також буде зручно транспортувати й переносити.

Коробочка має одну точку склейки і складається з однієї викрійки, тому чи не найголовнішою перевагою коробочки «будиночок з ручками» є простота її збірки.

Зібрати її можна трьома простими рухами: надати форму за лініями згину, зафіксувати дно в закритому стані, скласти клапани ручок у відповідній послідовності. І все, універсальна упаковка для цукерок готова!

Дуже часто у нас замовляють такі коробочки з логотипом своєї компанії на Новий рік, щоб потішити діток співробітників, партнерів або просто відвідувачів. Прийшовши до зубного лікаря й отримавши солодкий подарунок, малюки забудуть про неприємні маніпуляції, а їхні батьки гідно оцінять піклування вашої компанії про дітей. Чи не так?

Замовити коробки в Україні, отримати якісну упаковку, виконану відповідно до ваших вимог, можна у нас у проекті PRO100BOX.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитись приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «будиночок з ручками» або купити зі складу готову упаковку можна у нас.

Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в