Модель «обмотка з єврослотом»

Модель «обмотка з єврослотом»

Модель упаковки під назвою «обмотка» зовсім не виглядає як класична коробочка, проте вона належить до числа найпопулярніших видів упаковки. Її основне призначення –упакувати нестандартні за габаритами товари, які проблематично помістити у звичайну коробку, або недоцільно з фінансової точки зору, оскільки, як відомо, вартість упаковки має становити  від 10% до 20% вартості самого товару. Читати більше...

Якщо ви хочете упакувати декоративну подушку, то упаковка під назвою «обмотка» – саме те, що вам потрібно. Обмотка являє собою шматочок картону як прямокутної, так і фігурної форми, з фіксатором на кінцях. Ця упаковка ніби обгортає ваш товар, не закриваючи його повністю, та надійно фіксується, утримуючись за допомогою лок- механізмів.

Упаковка «обмотка» не призначена для захисту товару. Вона покликана розповісти покупцеві про виробника, склад товару, його призначення та спосіб використання.

Зазвичай друк на обмотці наноситься з одного боку, а для збільшення терміну її експлуатації ламінується з двох боків.

Обмотка з єврослотом має додаткову перевагу у вигляді петельки, за яку ваш товар може бути підвішений у точках продажів або на спеціальних рекламних конструкціях.

Замовити виготовлення обмотки з європідвісом або з єврослотом досить просто – потрібно надати нашим конструкторам розміри вашого товару і його зображення, і вони запропонують вам найцікавіший і недорогий спосіб упаковки.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Ми вже маємо багатий досвід у виробництві упаковки «обмотка з єврослотом», яким обов'язково поділимося з вами. Приходьте до нас в офіс за адресою Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4 у будь-який робочий день.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в