Модель «пиріжок»

Модель «пиріжок»

Коробки «пиріжок» є однією з найбільш економічних моделей у нашому асортименті типових конструктивів упаковки. Читати більше...

Для виготовлення коробки «пиріжок» необхідна лише одна викрійка, тобто одна операція висікання. Для склейки такої коробочки також потрібна лише одна точка. Відповідно, що менше операцій та матеріалів було використано в процесі виготовлення коробочки, то нижчою є її собівартість.

І це не єдина перевага коробочки «пиріжок». Вона легко зберігається в проклеєному вигляді та просто складається в готову до використання упаковку.

Більш ніж дванадцять готових штанцформ різних розмірів допоможуть вам додатково зекономити на тиражі, якщо ви підберете для себе відповідний розмір коробки «пиріжок».

Назву «пиріжок» така коробочка отримала, ймовірно, завдяки відомій мережі швидкого харчування «Макдональдс» та його десерту, який досі подається в довгастій картонній упаковці.

Коробка «пиріжок» має й інші назви, наприклад, коробка «подушка», «подушечка» тощо.

Виготовлення коробки «пиріжок» триває до 14 днів. Інформацію щодо точніших термінів можна отримати в персонального менеджера після остаточного узгодження макета і внесення передоплати.

В нашому інтернет-магазині готової упаковки можна замовити коробочку «пиріжок» зі складу в асортименті. Ми пропонуємо більше п'яти моделей у різних кольорах і розмірній лінійці.

В нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «пиріжок» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в