Модель «бокс шкатулка»

Модель «бокс шкатулка»

Ця коробочка може бути виготовлена з крейдованого картону або з мікрогофрокартону. Вона складається з однієї викрійки і має декілька точок склейки. Особливістю цієї коробочки є невелика висічка на кришці виробу у формі віконця. В готовому стані віконце висічки складається навпіл, утворюючи декоративний елемент, який полегшує відкриття і надає коробочці унікального вигляду. Ще однією особливістю цієї коробочки є відкидна кришка, яка не знімається і не губиться при довгостроковому використанні. Читати більше...

Ця коробочка ідеально підійде для упаковки гаджетів, ювелірних виробів, предметів шкіргалантереї (краватки, паски). Також її часто замовляють під фірмові блоки для записів. Такий сувенір не просто прикрасить собою стіл ваших співробітників, замовників, постачальників або партнерів, але й тішитиме своєю корисною функціональністю протягом багатьох місяців.

Перед тим як робити замовлення на виготовлення коробочки з відкидною кришкою, ви можете подивитися їх прототипи у нас в офісі або в галереї виконаних робіт на нашому сайті.

Виробництво коробки з відкидною кришкою – справа тонка. У цих моделях важливі найдрібніші деталі, що їх враховуватиме наш конструктор при створенні упаковки під ваш продукт. Тестову модель коробочки (прототип) у ваших розмірах ви отримаєте до запуску в роботу всього тиражу. Тестовий взірець коробочки буде без друку, однак ви зможете оцінити всі інші параметри вашої майбутньої упаковки, такі як щільність, розмір, габарити, легкість у відкриванні або закриванні, самостійної зборки в готовий продукт.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «бокс шкатулка» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в