Модель «слайдер-обмотка»

Модель «слайдер-обмотка»

Це одна з найпростіших і недорогих видів упаковки, вона не надто популярна, але допомагає упакувати неформатні або негабаритні речі. Ця конструкція коробочки проста, як п’ять копійок. Вона складається з однієї викрійки, що склеюється в одній точці. Читати більше...

Слайдер-обмотка може бути використана як додаткова упаковка, певним чином оформлена до події або дати  (Новий рік, Великдень, ювілей компанії, ювілейне видання тощо).

Це просте рішення дозволить вам гарно подати ваш товар, не упаковуючи його повністю. Наприклад, постільна білизна. Всі ми можемо уявити її у складеному вигляді, але щоб упакувати її повністю, знадобиться доволі велика коробка, виробництво якої коштуватиме недешево. Набагато простіше запаяти такий товар у прозору захисну плівку, щоб було видно його забарвлення, а всю корпоративну інформацію нанести на слайдер-обмотку.

Так само можна вчинити з будь-якою іншою продукцією в безликій захисній упаковці, яка не розповість покупцеві про те, що знаходиться всередині.

Ми завжди звертаємо увагу наших замовників, які бажають замовити додаткову упаковку, на конструктив коробочки «слайдер-обмотка». Іноді ця недорога і проста коробочка виявляється оптимальним рішенням у найскладніших завданнях з упаковки, що стоять перед нашими клієнтами.

У нас більш ніж десять штанцформ різноманітних конфігурацій моделі «слайдер-обмотка». Зробити замовлення на індивідуальний розмір такої упаковки дуже просто –пропишіть технічні вимоги для вашого тиражу коробочки з картону, й наші менеджери підкажуть вам оптимальний варіант, зорієнтують щодо вартості й візьмуть під свій контроль всі етапи виробництва вашої картонної упаковки.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитись приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «слайдер-обмотка» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в