Модель «POS»

Модель «POS»

Коробки «POS» Читати більше...

Коробка для POS матеріалів розташовується в точках продажів товарів: на касах, прилавках, столах для покупців. Вона виготовляється з щільного картону з ламінуванням, зазвичай яскраво прикрашена цікавою інформацією. Всередині неї містяться листівки з більш детальною інформацією про акції, заходи, благодійні організації.
Конструкція коробочки для ПОС розроблена таким чином, щоб стійко стояти на рівній поверхні, утримуючи листівки і надаючи до них зручний доступ з лицьової сторони. Такі рекламні конструкції можна виконати в різноманітних розмірах і моделях. Ми пропонуємо нашим клієнтам три моделі коробочок для рекламних матеріалів:

Стенд для брошур
Стенд з дисплеєм
Коробка POS

Всі вони відрізняються від інших картонних коробочок, виготовлених нами на замовлення тим, що призначені для багаторазового використання. Зазвичай коробочки ПОС складаються з декількох частин, які збираються в готову конструкцію вже на місці. Щоб збільшити презентабельний зовнішній вигляд коробочок для пос продукції, ми рекомендуємо покривати таку упаковку захисною плівкою - ламінувати.
Стандартна ламінація може бути глянсовою або матовою. Якщо ви хочете надати коробочці більш витончений вид, можете скористатися більш дорогими видами ламінації, з імітацією під оксамит, під льон, дрібний пісок та інше. Однак при виготовленні коробочок для ПОС основне призначення ламінуючого шару - створити бар'єр для зовнішніх несприятливих чинників в місцях використання коробочки для POS.

В нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок для ПОС з друком.

Виготовити під замовлення коробку "POS" або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг. Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в