Виробництво взуттєвих коробок

Один з найбільш легких для уяви конструктивів пакування з мікрогофрокартону - взуттєва коробка або коробка для взуття. У зв'язку з цим велика кількість звернень в нашу виробничу компанію пов'язанні зі згадуванням саме коробки для взуття. Ось перелік фраз якими наші замовники намагаються описати нам, яку саме коробку вони уявляють:

  • така ж, за розмірами як взуттєва коробка;
  • в два рази менше, ніж коробка для взуття;
  • з відкидною кришкою, як у коробки для взуття;
  • з такого ж картону, як коробка для взуття;
  • тієї ж щільності як взуттєва коробка;
  • і багато іншого;

З таких фраз і починається контакт із замовником, який вперше стикається з завданням виготовлення пакування на замовлення.

Матеріалом для взуттєвих коробок найчастіше служить микрогофрокартон. Коробки з нього виходять міцні, але легкі. Також з цим матеріалом набагато простіше працювати, ніж зі звичайною гофрою. І зовнішній вигляд такого пакування для взуття має тільки плюси.

Щодо розміру коробки для взуття: точного визначення розміру взуттєвої коробки не існує. Це можуть бути абстрактні величини від 20 до 60 і вище сантиметрів по кожній стороні.

За формою взуттєва коробка найчастіше буває ​​витягнутим прямокутником. Рідше можна зустріти квадратну форму.
Коробки для взуття бувають двох стандартних видів:

  • Коробка кришка дно;
  • Коробка з відкидною кришкою;

Коробка кришка дно складається з двох окремих викрійок. Через це її вартість завжди буде вище, ніж вартість коробки зробленої з однієї викрійки. Тут буде більше ручних і машинних операцій приблизно у два рази.

Взуттєва коробка з відкидною кришкою збирається в готову упаковку з однієї викрійки. Це може значно вплинути на вартість вашого тиражу, особливо якщо найважливішим фактором при виготовленні пакування у вас є ціна. Крім того цікаві конструктивні рішення у вигляді вирубування, додаткових бортів для посилення, не тільки зроблять картонний будиночок для взуття міцнішим, а й нададуть йому особливих рис.

Коробки для взуття з логотипом потрібні стартаперам, хенд-мейд виробникам і невеликим компаніям в досить скромних кількостях. Займаючись пошуком підрядника, вони часто стикаються з тим, що не можуть знайти виробничу компанію, яка готова виконати на замовлення необхідну їм упаковку.


Нерідко коли на запит по виготовленню 100-200 штук коробочок для взуття, вам просто не нададуть відповід. Чому так? У великих виробничих холдингах з виготовлення пакування свій бізнес процес. Володіючи всім необхідним обладнанням, найчастіше практично повністю автоматизованим, такі виробники націлені на масове виробництво. Тиражі вище середніх: від 500 або від 1000 штук. И це є мінімальний тираж!

А ось у нас в PRO100BOX можна замовити і мінімальний тираж від 50-100 коробок для взуття з печаткою, і раніше недоступні самозбірні коробки з мікрогофрокартону дійсно великих форматів.

Виготовлення взуттєвих коробок передбачає спеціальне промислове обладнання великих розмірів. Зокрема тигель В1 формата дозволив нам розширити лінійку виробництва коробок для взуття і запропонувати нашим замовникам самозбірне пакування з мікрогофри та відкидною кришкою.

Друк на таку коробку ми наносимо виключно трафаретним способом. Якщо у вас яскраве повнокольорове оформлення, ми можемо запропонувати вам брендування за допомогою кашировки верхнього лайнера. Іншими словами - це обклеювання коробки менш щільними листами, запечатаними цифровим або офсетним друком.
PRO100BOX - ми завжди готові допомогти пройти тернистою дорогою до Вашого ідеального пакування для взуття, і не тільки :)

Поділитись в