Коробка пачка, або чотириклапанна коробка

Коли полиці магазинів та онлайн майданчики забиті різноманітними товарами, а контакт з покупцем зовсім відсутній, все складніше протоптати до серця клієнта таємну доріжку. По факту товар продає саме упаковка. Виготовлення якісної упаковки набуває першочергового значення у боротьбі за увагу покупця.  

Сьогодні героєм нашої статті буде коробка, з якою ми маємо справу кожного дня. Це сама розповсюджена модель пакування – коробка пачка. Коробку пачку часто замовляють для фасування та продажів товарів у mass market. Це може буди чай, кофе, печиво, цукерки, сухі сніданки та інше.

 

У професійних колах її називають коробка з клапанами. Чому саме так? Вся справа у тому, що ця коробка має по чотири клапана з двох сторін, за допомогою яких вона закривається.

Чотириклапанні коробки мають саму найпростішу, та зручну конструкцію. Вони також самі економічні у виготовленні, серед інших конструкцій пакування: коробки пачки мають одну викройку та одну точку склеювання. Здебільшого коробки мають прямокутну або кубічну форму, а клапани мають і зовсім різноманітну форму та розміри в залежності від дизайну.

Понад 45% у нашому виробництві займає коробка пачка, тому що наші замовники знають що виготовлення коробки з клапанами це економно, просто, та практично. Коробка пачка дуже легко транспортується та зберігається у проклеєному, але не зібраному виді, так як ми поставляємо готову упаковку до офісу наших замовників. Зібрати конструкцію коробки пачки може і мала дитина. Коробці треба придати об’ємної форми, та скласти клапани з двох сторін. Коли упаковка заповнена товаром, її штабелюють транспортують до точки продажів у палетах. Як у палетах так і на полицях товар, упакований у коробку пачку, буде щільно притулений один до одного не залишаючи між собою і сантиметра вільного простору.

 

 

Для виготовлення коробки пачки можна використовувати різноманітний матеріал, такий як одношаровий та двошаровий крейдований картон, мікрогофракартон, та дизайнерський картон з різноманітною фактурою. Вибір матеріалу пов'язаний з цілями замовника. Дуже важливо чітко розуміти як буде позиціонувати товар:

  • дуже простий товар, пакування для якого необхідно у цілях транспортування;
  • товар, що має показати себе на полицях, серед товарів однієї ланки, але не перевищувати
  • подарункові товари, ціна яких така ж сама, або нижча за вартість пакування;
  • товар преміум сегменту, ВІП пакування для дуже дорогих товарів. Це випадки коли унікальний товар має бути запакований у таку коробку, щоб вона візуально не занижувала вартість товару;

Якщо виготовлення коробка пачки зовсім не складний процес, то ось над дизайном треба ретельно працювати. Часто пакування містять одні й ті ж помилки, які можна звести у невеличкий лист помилок, як не требі робити:

  • Багато зайвих елементів на коробці;
  • Нечитабельний текст;
  • Незрозуміла концепція упаковки(бачимо не товар, а ребус);
  • Єдиний стиль з товарами-конкурентними;
  • Домінація дизайну над зручністю у використані;

 

Наша компанія PRO100BOX займається виготовленням картонної упаковки для побутових та промислових товарів. У нас є ланка готових коробок, яки можна придбати зі складу у Києві. На замовлення ми виготовляємо коробки типових конструкцій, та пакувань за індивідуальними макетами. Ми із задоволенням поділимось своїм опитом з виготовлення коробки з клапанами або коробки пачки, та зробимо для вас процес виготовлення зручним та зрозумілим. PRO100BOX – знаємо все, про виготовлення пакування.

Поділитись в