Подібні роботи. У чому успіх плагіату упаковки

 

Замовити унікальну упаковку в сучасному світі досить просто. Безліч технологій друку, різноманітність витратних матеріалів і пост друкарська обробка дозволяють виробляти коробочки на будь-який смак і побажання Замовника.

Де є велика різноманітність,  доведеться зіткнутися з проблемами вибору. У разі якщо ви замовляєте пакування вперше, або вкрай рідко, не варто вигадувати велосипед. Кращий ваш вибір - використовувати подібну упаковку. Тобто ту, яку ми вже виготовляли.

Коли до нас приходить Замовник, який взагалі нічого не знає про виробництво коробок, найпростіше показати йому готову коробку у відповідному розмірі і конструктиві. Так Замовнику буде простіше прийняти рішення про те, чи підходить йому даний формат упаковки, якість і щільність матеріалу та інше.

Відштовхуючись від прототипу і оперуючи словами типу: більше, менше, простіше, якісніше, з ручкою або без, з відкидною або знімною кришкою, ви зможете зрозуміти разом з клієнтом, що ж йому потрібно.

Є групи товарів, під які раз виготовивши упаковку, всерйоз і надовго можна зайняти певну нішу на ринку. Так абсолютно несподівано для нас самих, пакування для інструментів по догляду за нігтями, виготовлена ​​для одного клієнта, стала основою для цілого напряму. Подивившись приклади упаковки, виготовлені в PRO100BOX для пилочок, манікюрних кусачок, пінцетів і інших манікюрних пристосувань, до нас стали звертатися клієнти, яким було необхідно пакувати схожі товари.

 

Так само ми напрацювали і інші стандартні конструктиви пакування, які у нас замовляли не один раз, навіть не змінюючи розмірів. Упаковка будиночок з ручками відноситься до однієї зі стандартних моделей, яка не вимагає ніякого доопрацювання, крім візуального оформлення.

Така коробка призначена для солодощів. Зазвичай вони йдуть розсипом, так що вкладання простіше і швидше підігнати під існуючі розміри упаковки. Саме цей конструктів коробочки у нас замовляли понад 20 разів.

 

Наступний приклад коробка слайдер, з ложементом що складається з чотирьох окремих коробочок з прозорими віконцями, користується попитом у виробників сухофруктів, горішків та іншої смачної і здорової їжі. Добре вивірені розміри такої упаковки дозволяють стильно упакувати продукцію і міксувати її, в разі необхідності. Таку коробку слайдер також замовляють для складання наборів з шкарпеток, спідньої білизни та корпоративних подарунків.

 

Чому ж так часто нові клієнти замовляють повтор упаковки, вже виробленої нами раніше? В першу чергу це чітке розуміння кінцевого результату. Коли клієнт тримає в руках коробку, яка повністю відповідає його очікуванням, за габаритами та конструктиву, йому залишається тільки візуально уявити на ній корпоративні кольори і лого компанії.

Крім того, коробочка, яка повторювалася не один раз, не містить в собі дефектів і підводних каменів. Її економно виробляти, так як ножі для висікання вже виготовлені і зможуть заощадити Замовникові від однієї до кількох тисяч гривень на замовленні.

Поділитись в