Виробництво пакування для кави

Наша виробнича компанія PRO100BOX пропонує виготовлення пакування з паперу та картону. Ми працюємо для того, щоб забезпечити нашим замовникам повний цикл послуг по розробці та виробництву коробочок з картону.

До нас звертаються:

  • за розробкою конструктивів пакувальної продукції під конкретний товар з нуля;
  • за доопрацюванням або адаптацією коробочок, розроблених раніше;
  • за типовими конструктивами коробочок, найбільш близьких за потрібними розмірами;
  • за стандартними моделями упаковки, які ми вже виготовляли раніше;
  • за готовими коробочками, які можна купити зі складу в Києві

Сьогодні ми поговоримо про галузь індустрії кави, в розрізі вторинної пакувальної продукції. За об’єктивними ознаками виробництво упаковки для кави у наступні роки буде лише зростати. Масштаби споживання кави в Україні збільшуються з кожним роком. Це ставитися як до натуральної, так і до розчинної каві.

Зростання кавового ринку видно неозброєним оком за кількістю нових вуличних точок продажу кави, міні кав'ярень, і все більш широкому вибору асортименту кави в роздрібних мережах.

У нас розвинулася здорова конкуренція, яка представлена ​​десятком великих виробників і безліччю дрібних операторів по обсмажуванню, помолу та подальшої реалізації кави. Частка вітчизняного виробництва кави зросла з 21,5% (4,3 тис. тонн) в 2014 році до 39,9% в першій половині 2018 року. (7,05 тис. тонн у 2017 році).

Весь цей бурхливий ріст, звичайно ж, супроводжується попитом на виготовлення упаковки для кави. Тут можна зустріти і вакуумну упаковку, упаковку з дерева і металу. Однак класичним видом пакування для кави є картонна коробочка для кави з клапаном.

Ця модель може бути різних розмірів по висоті, довжині і глибині. Незаперечна перевага такої моделі у її простоті, невеликої вартості і адаптивний конструкції під потрібні розміри.

У приклад можна привести нашу недавню роботу з виготовлення упаковки для кави бренду BLUE BIRD. На фото зображені дві готові коробочки з повно кольоровим офсетним друком моделі коробочка з клапанами. Вони розрізняються по дизайну і розміру, так як призначаються для двох різних видів кави.

Чарівну і ароматну каву можна зустріти усюди. Її можна купити в Ашані на вагу, або в продуктових магазинах біля будинку. Але якщо вам хочеться створити комусь невеличке свято, в справу вступає приваблива упаковка з цікавим дизайном.

Над розробкою дизайну упаковки для кави окремого бренду або сорту кави фахівці можуть працювати не один день. Трохи простіше працювати виробникам упаковки для кави, коли у замовника є повне розуміння того, як повинна виглядати його ідеальна коробочка для кави.

Ми завжди рекомендуємо нашим замовникам для початку сформувати свої ідеї по упаковці, а потім втілювати свої задуми в життя. Якщо ви перебуваєте на самому початку вашого шляху до ідеального пакування для кави, ми можемо зорієнтувати вас прикладами вже виконаних робіт. У нашому офісі є спеціальний стенд, на якому відвідувачі можуть побачити коробочки на будь-який смак виготовлені в нашій компанії PRO100BOX.

Якщо ви перебуваєте далеко, з вибором упаковки ми зможемо допомогти і віддаленим способом: вислати підбірку коробочок для кави і не тільки, відповідних розмірів на конструкцій.

Поділитись в