Виготовлення коробки для макаронс

У цій статті мова піде про виготовлення упаковки під макарунс.

Десерт макарунс – легесеньке печиво, виконане в різноманітних кольорах та смаках. Від стандартних солодких сполучень: ваніль, шоколад, кава, до екзотичних начинок з додаванням сирів з цвіллю. Їх можна дарувати на маленькі, але пам'ятні урочистості. Коробочку з макарунс можна взяти з собою в гості, порадувати колег на роботі, або підняти настрій подрузі або другу.

Бонбоньєрки з макарунс у вишуканих коробочках можна презентувати гостям на весільних церемоніях. Цей витончений знак поваги всі присутні однозначно оцінять і запам'ятають.

Макарунс надихає на створення такої ж унікальної упаковки для найулюбленіших клієнтів. Адже це не просто десерт. Це ваш відмінний настрій, який можна спробувати на смак.

Виробництво коробок для макаронс (Macarons) виглядає так. Ви задаєте свої розміри по висоті і ширині коробки, або вибираєте найбільш оптимальний розмір з пакування, що ми виготовляли раніше. Це буде вигідніше щодо  вартісті, якщо у вас невеликі тиражі в 100-200 штук.

Для оформлення пакування для макарунс можна використовувати поєднання різних матеріалів. Наприклад:

  • звичайна меловка без друку і кришка з фактурного дизайнерського картону;
  • колірний контраст; 
  • інші дизайнерські прийоми.

Такі коробки для печива можна купити в готовому вигляді, або замовити виробництво індивідуального тиражу. Як правило, виробники макарунс обирають для себе висувні коробки з прозорим віконцем в спокійній колірній гаммі. Занадто яскраве оформлення пакування під макарунс може затьмарити сам кулінарний шедевр. У дизайні коробочок краще використовувати петельні або нейтральні кольори. У цьому сезоні популярні нудові відтінки.

Залежно від того, як і кому, ви будите дарувати або продавати макарунс, плануйте кількість печива, яке буде міститися в одну упаковку. Це може бути індивідуальна коробочка на один десерт, а може бути і велика упаковка на 12-18 макарунс для великої компанії.

Головне завдання коробки під безе макарунс - вишукано піднести цей чарівний десерт. Надія на те, що коробочка здатна запобігти цьому ніжному творінню кулінарних мистецтв від механічних пошкоджень, або падінь, майже дорівнює нулю.

Ще одне не менш важливе завдання, яке виконує коробка для макарунс, це збереження смакових якостей десерту. При підвищеному доступі повітря, макарунс швидко втратять свіжість, аромат і можуть підсохнути.

У виробничій компанії PRO100BOX можна замовити упаковку не тільки для макарунс. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір коробок для кондитерських виробів з нанесенням:

  • Коробки з відкидною кришкою;
  • Коробки з подвійними бортами;
  • Коробки з кришкою;
  • Коробки слайдер;
  • Коробки сірниковий коробок;
  • Коробки з індивідуальним дизайном;

Поділитись в