Дисплеї, диспенсери і шоу бокси

Серед запитів на виготовлення пакування з картону, можна виділити групу запитів з транспортної та виставкової упаковки.
Наприклад, це може бути шоу бокс для шоколадних батончиків, дитячих цукерок, пакетів з чаєм, спортивного харчування тощо. Друк на коробках шоу бокс повинен бути якісним і привабливим. Крім того вдала викладка товару на полицях магазинів створить додатковий інтерес покупців.
Конструктів коробки шоу бокс зазвичай передбачає вкладання кількох товарів в своїй власній упаковці. Після доставки такої коробки на кінцеве місце, де продукція буде поширюватися кінцевому споживачу, коробка шоу-бокс трансформується в виставковий стенд, з якого будь-який покупець може дістати продукцію поштучно.
Можливо, ви зустрічали таку упаковку також на полицях з побутовою хімією. У шоу боксах поширюють поштучно таку продукцію як засоби від плям, прочищення каналізаційних труб, засобів від паразитів і шкідників. Така продукція потрібна вкрай рідко, або від випадку до випадку. Саме тому виробники такої споживчої хімії взяли за правило замовляти виготовлення додаткової упаковки для полегшення пошуку та купівлі даного засобу або препарату.
Також демонстраційні коробки є обов'язковим атрибутом для продажу медичних препаратів. Навіть якщо ви регулярно вдаєтеся до вживання, будь-яких медичних препаратів, не обов'язково купувати відразу всю упаковку. Ця продукція не призначена для тривалого зберігання. Щоб порошки й тюбики не зберігалися неохайними купками на вітрині, придумані шоу бокси з окремою висічкою за формою продукту, який продається.
Для чого ще використовується демонстраційна коробка? Це хороша рекламна площа, яка буде справно працювати на благо просування вашого бренду. На сторонах коробки шоу бокс можна розмістити велике зображення логотипу, торговельної марки або слогана.
На основний упаковці препарату необхідно нанести дрібним шрифтом багато інформації для споживача, від терміну придатності до інструкції по застосуванню. На сторонах коробки стенду місця значно більше, чим і користуються дизайнери і конструктори які працюють над розробкою конце6пціі упаковки.
Якщо ви поширюєте продукт, для якого необхідна додаткова упаковка-вітрина з картону, для більш вигідного представлення вашого товару в точках продажів, але не знаєте з чого почати, зверніть увагу на нашу галерею готової упаковки. Там ви зможете візуально оцінити різноманітні конструктиви і знайти краще рішення по ціні та якості.
Наша виробнича фірма Простобокс завжди готова прийти на виручку замовникам, які потребують допомоги при розробці та виготовленню упаковки складної конструкції. До ваших послуг професійні конструктори і терплячі менеджери, які пройдуть разом з вами всі етапи виготовлення кращої упаковки для вашого товару.

Ми не спакуємо вам холодильник або автомобіль, але зможемо упакувати ваш порівняно невеликій продукт в додаткову демонстраційну упаковку, яка буде служити певним подіумом на торговій полиці магазину.

Поділитись в