Коробки під замовлення з логотипом

Виготовлення картонних коробок - головна і єдина задача нашої виробничої компанії PRO100BOX. Вже більше п'яти років ми спеціалізуємося на виробництві пакування з картону і паперу, пропонуючи нашим клієнтам брендування коробочок під замовлення офсетним або трафаретним друком.
Виготовлення коробочок з лого - це близько 80% замовлень, які приходять в нашу компанію. Дійсно в більшості випадків зображення на упаковці має бути присутнім. Саме пакування привертає увагу потенційного замовника, розмовляє з ним, пояснюючи важливі моменти за складом, термінами придатності товару, способу його експлуатації та інше.

Подарункові коробки з логотипом частіше замовляють компанії для своїх клієнтів, співробітників або партнерів. У них можна презентувати цікаві сувеніри, не забувши оформити подарунок у корпоративних кольорах. При виготовленні таких коробочок зазвичай роблять упор на зовнішній вигляд, вдале поєднання колірних рішень, які відповідають стилю компанії. Якість такого пакування в основному оцінюється тим, наскільки гармонійно дизайнеру вдалося відобразити фірмову символіку.

Можна виділити кілька груп подарункової упаковки з логотипом:

 • Коробочки для сувенірів;
 • Коробочки для флешок;
 • Коробочки для корпоративних подарунків;
 • Коробочки для ручок;
 • Коробки для наборів;
 • Коробки для щоденників та інше;

Зовсім інший вигляд має пакування для хенд-мейд продукції, яка вже стала популярною, і готова вийти на новий рівень. Обов'язковим атрибутом такої упаковки є бренд виробника. На ній практично ніколи не пишуть супровідної інформації, але надають великого значення оформлення та дизайну. Щоб підкреслити вміст використовують незвичайну форму або конструкцію коробочки. Також широко використовують дизайнерські матеріали або додаткові ефекти пост друку: конгрев, тиснення, висікання.

Серед пакування для хенд-мейд продукції з логотипом можно визначити:

 • Коробочки для шкіргалантереї;
 • Коробочки для прикрас;
 • Коробочки для солодощів і випічки;

Коробочки з нанесенням замовляють для товарів масового споживання. Ця упаковка є класичною і призначена для широкого кола покупців. Вона повинна як привертати увагу, так і вмістити на собі максимальну кількість інформації. Також додатковою функцією такої упаковки є запобігання товару від пошкоджень. Коробочки з масовими товарами найчастіше знаходяться в більш агресивному середовищі, ніж упаковка для окремих випадків. Ці упаковки після виготовлення слідують до виробника, де в них розфасовують товар. Від виробника товар також транспортується якщо не на склад, то в точку продажів. Там товар в упаковці розкладають по полицях. Термін реалізації може варіюватися від декількох днів до року. За весь цей час товар в упаковці може не один раз мігрувати з полиці на полицю, в залежності від сезонного попиту і інших причин.
Виходячи з видимих ​​відмінностей в експлуатації, коробочки для масових товарів потребують більш тривалому терміні служби. Тому ми радимо своїм клієнтам при замовленні упаковки для масових товарів обов'язково використовувати захисну плівку, тобто ламінувати коробочки.

Пакування для масових товарів можна розділити на підкатегорії:

 • Коробочки для косметики;
 • Коробочки для медикаментів;
 • Коробочки для аксесуарів до мобільних телефонів;
 • Коробочки для лампочок;
 • Коробочки для дрібної електроніки та інше;

Які цілі ви б не ставили перед собою з виготовлення упаковки для свого товару, наша компанія Простобокс допоможе вам на будь-якому етапі, від розробки до виготовлення коробок з логотипом на замовлення.

Хочете переконатися? Дивіться фотогалерею наших робіт в кольорі.

Поділитись в