Модель «коробка із ЗІП-перфорацією»

Модель «коробка із ЗІП-перфорацією»

Якщо ви плануєте упакувати продукти харчування, медичні препарати або іншу продукцію, яка повинна мати певну гарантійну пломбу, ви потребуватимете виготовлення спеціальної упаковки. Ціла пломба свідчитиме про те, що цю продукцію ніхто не відкривав і не використовував. Усередині такої упаковки буде гарантовано знаходитись товар, виготовлений та упакований виробником. Читати більше...

Вивчивши простори Інтернету, ми так і не знайшли однозначної назви такої упаковки. Зазвичай їх називають «коробка з відривною перфорацією», «упаковка із ЗІП-перфорацією», коробка з відривною захисною стрічкою. Зупинилися врешті-решт на назві «коробка із ЗІП-перфорацією». Трохи докладніше про те, що вони собою являють: на зовнішній панелі кришки таких коробочок знаходиться відривна смужка, що легко відривається завдяки перфорації.

Коробки із ЗІП-перфорацією прекрасно підійдуть для розсипчастих продуктів середньої грануляції – для каш, сухих сніданків, порошків. Упаковка для подібної продукції має бути максимально герметичною. Конструкція цієї коробочки забезпечує максимальну площу склеювання і герметичність клейових швів, а додатковим захистом слугує спеціальний затвор з відривною смужкою для відкривання. Внутрішня панель має вставний клапан. Після заповнення продуктом бічні клапани складають, закривають і приклеюють внутрішню панель. Упаковка відкривається після відривання смужки. За рахунок вставного клапана на внутрішній панелі можна багато разів відкривати й закривати кришку.

Ми можемо надати вже напрацьовані конструктиви коробок з відривною перфорацією або доопрацювати вашу упаковку. При виготовленні коробок з відривною перфорацією потрібно врахувати висоту вставного клапана виходячи з розмірів і форми заданої коробки.

У нашій галереї робіт ви зможете подивитися приклади готової продукції коробок з друком.

Виготовити під замовлення коробку «із ЗІП-перфорацією» або купити зі складу готову упаковку можна у нас. Виробнича компанія PRO100BOX завжди до ваших послуг! Телефонуйте, пишіть або заходьте до нас в офіс.

Виберіть артикул і...
дзвоніть: +380 67 382 9722
пишіть: zakaz@pro100box.com
Приклади робіт

Целюлозний картон (одностороннього або двостороннього крейдування), крафт-картон, макулатурний картон або дизайнерський, щільність 210-350 г/м2

Без друку або офсетний друк 4+0, трафаретний друк, вибірковий УФ-лак, тиснення фольгою, конгрев.

За необхідності можливе нанесення:

  • глянцева або матова ламінація;
  • ламінація софт-тач;
  • офсетний захисний лак.

РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ ШТАНЦФОРМИ


Якщо вам потрібен індивідуальний конструктив, ми розрахуємо й виготовимо ваше замовлення будь-якої складності,
відповідно до ваших вимог.

Поділитись в